0

طبقه بندی آرشیو

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری ، تامین زیر ساخت‌ها را بزرگ‌ترین چالش در صنعت گردشگری کشورهای درحال توسعه دانست.

تامین زیر ساخت‌ها بزرگ‌ترین چالش در صنعت گردشگری است

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ دبیر کل سازمان توریسم جهانی درنشست مجمع عمومی این سازمان اعلام کرد تامین زیرساخت‌های حمل و نقل و اقامتگاهی، بزرگترین مانع صنعت گردشگری در کشورهای درحال توسعه  برای تحقق حداکثر منافع مالی از این صنعت است.
 
به گزارش سازمان توریسم جهانی ،‌" طالب رفاعی "دبیر کل این سازمان در نشست مجمع عمومی که در آبشار ویکتوریا واقع در زامبیا برگزار شد، اعلام کرد برگزاری این همایش بهترین همایش در تاریخ سازمان توریسم جهانی است که باید بر نحوه ارتقا و توسعه صنعت گردشگری در منطقه افریقا و دیگر کشورهای درحال توسعه جهان تمرکز کند.
 
وی گفت:«یکی از بزرگ‌ترین موانع برسر تحقق اهداف مورد نظر در صنعت گردشگری توسعه زیرساخت‌ها به ویژه از نظر احداث جاده‌هاست. همچنین زیر ساخت های اقامتگاهی و هتل داری نیز باید مورد توجه قرار گیرد. مشکل مالی و کمبود بودجه نیز باید در منطقه افریقا به طور خاص مورد توجه قرار گیرد.»
 
به گفته وی مقصدهای گردشگری در افریقا با مشکلات بی‎شماری از این نظر مواجه هستند . اما مشکل دیگر ارتقای سطح بازاریابی نیز مشکل دیگری است که مستلزم توسعه فناوری‌های روز در این منطقه است که باید تامین شود.
 
رفاعی کشورهای درحال توسعه را دعوت کرد تا در زمینه ارتقای سطح همکاری با کشورهای توسعه یافته برسر ارتقای صنعت گردشگری کار کنند تا بتواند از این رهگذر سهم درخوری در درآمد جهانی این صنعت بدست آورند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری