0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قائم مقام وزیر و مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: بهره برداری از 17 پروژه عمرانی در بخش راه و شهرسازی استان همزمان با هفته دولت آغاز می شود.

راه و شهرسازی

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد تقی جوان شورابی گفت: برای بهره برداری از این پروژه ها 38 میلیارد و 768 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.
 
وی افزود: این پروژه ها شامل بهره برداری از عملیات بهسازی، زیرسازی و روکش آسفالت راه های روستایی و یک دهانه پل 45 متری در شهرستان های استان است.
 
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان خاطرنشان کرد: چهار روستای گرگان، دو روستای رامیان، سه روستای گنبدکاووس، دو روستای آزادشهر، سه روستای کلاله و دو روستا در شهرستان های مینودشت و مراوه تپه محل اجرای این پرو‍ژه ها هستند.
 
تغییر تاریخ برگزاری انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان گلستان                    
 

تاریخ برگزاری انتخابات اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان از ششم به چهاردهم شهریورماه تغییر یافت.
 
انتخابات هیئت مدیره این سازمان به صورت رایانه ای در محل اداره کل فنی و حرفه ای استان واقع در خیابان پنجم آذر، انتهای بلوار حسام (داخل چاله باغ) برگزار می شود.
 

تاکنون بیشتر از یکصد نفر برای عضویت در انتخابات هیئت مدیره این سازمان ثبت نام کردند که در سه گروه عمران، تاسیسات و معماری و شهرسازی انتخاب خواهند شد.
 
 
 
حجاب و عفاف راهکار ارتقای سلامت جامعه
 

قائم مقام وزیر و مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: یکی از راهکارهای ارتقای سلامت روح و روان جامعه، حجاب و عفاف است.
 

جوان شورابی گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در ارگان های دولتی بر عهده ستاد صیانت از حجاب و عفاف ادارات است که ضرورت تشکیل و همفکری خوب این ستاد بر کسی پوشیده نیست.
 

رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی راه و شهرسازی گلستان با تشریح عملکرد این ستاد در سال گذشته اظهارداشت: انتشار نشریات در زمینه های مختلف، برگزاری نمایشگاه های فرهنگی دفاع مقدس و گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام، همکاری در برگزاری اردوهای راهیان نور و بازرسی از ادارات تابعه شهرستانی بخش عمده ای از فعالیت های این ستاد است.
 

وی افزود: برگزاری اردوهای فرهنگی، تشویق کارکنان نمونه در حوزه حجاب و عفاف، عرضه بسته های فرهنگی درزمینه حجاب و عفاف، گرامیداشت روز زن و برگزاری جلسات مشاوره اخلاقی خانوادگی از فعالیت های دیگر این ستاد در سال 90 بوده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری