0

طبقه بندی آرشیو

وزیر مسکن و شهرسازی بیان کرد
بهره برداری از 140 هزار واحد مسکونی مهر در پاییز امسال

علی نیکزاد گفت: از این تعداد واحد مسکونی ، یکصد هزار واحد توسط سازمان ملی مسکن ، 15 هزار واحد توسط بنیاد مسکن و 25 هزار واحد توسط خود مالکان احداث و به بهره برداری می رسد .
وزیرمسکن و شهرسازی افزود : در اجرای طرح مسکن مهر بیش ازیک میلیون واحد انعقاد قرارداد شده که از این تعداد برای 880 هزار واحد پروانه کسب صادر شد که 660 هزار واحد هم مرحله فونداسیون را به پایان رسانده اند .
علی نیکزاد ادامه داد: دراجرای طرح مقاوم سازی واحد های مسکونی روستایی نیز امسال ساخت 213 هزار واحد مسکونی پیش بینی شده که تا مرداد ماه 155 هزار واحد انعقاد قرار داد شده است .
وزیرمسکن وشهرسازی گفت : ازمحل خط اعتباری مسکن مهر تا کنون 4 هزار و400 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که از این میزان 3 هزار میلیارد تومان در شهر ها و 1400 میلیارد تومان در رو ستاها پرداخت شده است .
به گفته نیکزاد ، در اجرای طرح مسکن مهر در لرستان نیز21 هزار و500 نفر واجد شرایط شناخته شدند که برای 18 هزار و 300 واحد در شهر های بالای 25 هزار نفر و 3 هزار200 واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر واحد مسکونی ساخته می شود .
وی افزود : از این تعداد واحد مسکونی تا کنون 18 هزار و500 واحد انعقاد قرار داد شده ، 17 هزار واحد پروانه کسب دریافت کرده اند و 10 هزار واحد مر حله فندانسیون را به پایان رسانده اند .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری