0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کلاهک برج میلاد

ظاهرا طلسم میلاد شکسته می شود

سه‌شنبه شب و همزمان با بهره‌برداری آزمایشی از برج میلاد، گنبد آسمان در بالاترین قسمت برج و رستوران گردان برج میلاد افتتاح می‌شوند


بهره‌برداری از برج میلاد تهران فردا شب با حضور شهردار تهران و بیش از 1500 نفر از مدیران و مسوولان شهری و مهمانانی ویژه افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار «شهری» ایسنا، سه‌شنبه شب و همزمان با بهره‌برداری آزمایشی از برج میلاد، گنبد آسمان در بالاترین قسمت برج، رستوران VIP و رستوران گردان برج میلاد نیز افتتاح می‌شوند و تا پایان آبان ماه سال جاری نیز رستوران گردان برج آماده طبخ غذا و پذیرش میهمانان خود خواهد بود. همچنین سایر بخش‌های راس سازه برج نیز از نظر تجهیزات جانبی تا پایان آبان ماه تكمیل می‌شود.

میرصادقی ـ مدیر عامل یادمان سازه ـ در گفت‌گو‌با خبرنگار «شهری» ایسنا، با بیان این كه این برج، ماهیت مخابراتی و یا تلویزیونی دارد، افزود: نزدیك به 130 كاربر بخش خصوصی برای همكاری دراین برج شناسایی شده‌اند كه 116 كاربر اعلام همكاری كرده‌اند و باید با توجه به محدودیت‌های موجود از بین آن‌ها شركت‌هایی را انتخاب كنیم.

وی اضافه كرد: صدا‌ و سیما در حال حاضر تقاضای اشغال كل فضای مخابراتی علاوه بر بخش مربوط به خود را داده و شركت یادمان سازه در حال انتخاب است و قراردادهایی را نیز در حال تنظیم داریم.

میر صادقی ادامه داد: پس از افتتاحیه آزمایشی و استقرار این سازمان‌ها و در اختیار گذاشتن فضاهای مدنظرشان، در مورد ادامه حضور آن‌ها تصمیم‌گیری می‌كنیم.

وی با بیان این كه برای نهایی كردن قرارداد با مخابرات و صدا ‌و سیما دعوت شده‌ایم، تا در دوره‌های زمان‌بندی شده، سرویس‌هایی را به آن‌ها ارایه كنیم، بیان كرد: با این كار آن‌ها می‌توانند پیاده‌سازی تجهیزات را داشته باشند و پس از آن، فضای برج به شكل اجاره‌ای در اختیارشان قرار می‌گیرد.

میرصادقی با اعلام این كه حدود هشت تا 9 ماه پس از افتتاح برج، تجهیزات مخابرات و صدا و سیما نصب می‌شود، ادامه داد: البته صدا و سیما و مخابرات حدود هفت ماه است كه استفاده و بهره‌برداری از برج را به شكل خصوصی شروع كرده‌اند، به طوری كه در حال حاضر 16 كاربر در برج فعال بوده و اجاره آن را نیز پرداخت می‌كنند.

وی با بیان این كه برج تقریبا كامل است، به ایسنا گفت: در مهرماه، افتتاح آزمایشی بخش‌هایی از برج را در برنامه داریم و در واقع شاهد شروع راه‌اندازی برج خواهیم بود و 40 روز بعد، بخش‌های عمومی آن راه‌اندازی می‌شود.

وی گفت: طبقه لابی و بخشی از مراكز تجاری برج، برای20 آبان ماه آماده می‌شود، اما استقرار كامل همه بخش‌های تجاری در دهه فجر خواهد بود.

مدیرعامل یادمان سازه اعلام كرد كه گنبد آسمان و رستوران VIP در روز بهره‌برداری آزمایشی آماده می‌شود. رستوران گردان نیز همزمان با بهره‌برداری آزمایشی تكمیل، اما طبخ غذا در آن از 20 آبان ماه آغاز می‌شود.

میرصادقی تصریح كرد: در واقع نصب برخی از تجهیزات تكمیلی بهره‌برداری در بخش‌های مختلف در حال انجام است كه این اقدامات نیز تا20 آبان ماه تكمیل می‌شود و برج در همه بخش‌ها به بهره‌برداری نهایی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شهردار تهران شب گذشته با حضور در برنامه زنده تلوزیونی تهران 20، گزارش كاملی از اقدامات صورت گرفته در مجموعه یادمان سازه و برج میلاد را برای مردم تهران ارائه و تاكید كرد كه این برج در مالكیت شهرداری تهران باقی می‌ماند.

قالیباف با تاکید بر این که برج میلاد از لحاظ ایمنی، طراحی، تکنولوژی و ساخت، بر اساس علم و تکنولوژی روز دنیا احداث شده است، گفت: بخش‌هایی از برج برای بازدید عموم آزاد است و بخش‌هایی نیز تنها برای امکانات فنی و مخابراتی و تلوزیونی به کارگیری خواهد شد.

لازم به ذكر است كه در برنامه بهره‌برداری آزمایشی برج میلاد هیچ یك از مسوولان رده بالا حاضر نخواهند بود و این دعوت و برنامه ویژه در پایان آبان ماه و همزمان با افتتاح رسمی برج صورت می‌گیرد.

 

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری