0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: تلاش می کنیم فاز یک شهر بازی تهران را در مدیریت فعلی شهری افتتاح کنیم.
هیربد معصومی با اشاره به اینکه فاز یک شهر بازی تا یک سال و نیم آینده افتتاح می شود گفت: این پروژه وسعت بسیاری دارد و نمی توان در مدت کوتاهی تمامی بخشهای آن را تکمیل کرد. ما این بذر را می کاریم تا دیگران درو کنند اما دیگران بذری نکاشتند که ما درو کنیم.

شهربازی تهران

وی با اشاره به اینکه کلنگ این پروژه مدتی پیش درمنطقه 22 به زمین خورده است افزود: مشاور کار تعیین شده و پروژه در مرحله مطالعه است و سرمایه گذار داخلی آن نیز مشخص شده است.
 
معصومی با بیان اینکه این شهر بازی با شهر بازیهای بزرگ منطقه برابری می کند گفت: استانداردهای ویژه ای برای این پروژه در نظر گرفته شده است و می توانیم فاز نخست آن را تا دو سال آینده افتتاح کنیم و فازهای دیگر توسط دیگر شهرداران آینده تکمیل شود .
 
این شهربازی در منطقه 22 و در زمینی به مساحت 130 تا 200 هکتار جانمایی شده است که ساخت آن در چند فاز انجام می شود.
 
معصومی پیش از این درخصوص ویژگیهای این شهربازی گفته بود: مجموعه این شهربازی بدون الگو برداری از شخصیتها و کارتن های خارجی است و سعی می شود تا در آن همه وسایل و مجموعه ها منطبق با آداب و رسوم و سنت های ایرانی طراحی و اجرا شود تا فرهنگ ما هرچه بیشتر برای مردم به نمایش گذاشته شود.
 
به گفته معاون شهرداری تهران، در مجموعه شهربازی تهران مجموعه های بزرگی مانند هتل، مجموعه های تجاری، بخش های گردشگری و فضاهای بازی مختلف پیش بینی شده است که در چند فاز اجرایی می شود.

مهر

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری