0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان گفت: ضوابط شهرسازی طرح تفصیلی جدید شهر اصفهان اعم از ارتفاع، سطح اشغال و تراکم،حریم اشراف، سایه اندازی و نماسازی ابلاغ گردید.

شهر داری اصفهان

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی شهرداری این کلان‌شهر مسعود نریمانی با اعلام این مطلب اظهار داشت: ضوابط شهرسازی و ساختمانی شهر اصفهان که در قالب طرح تفصیلی جدید (طرح بازنگری) تهیه شده هست، پس از بررسی‌های لازم در ۹ بهمن ماه امسال به تصویب کمیسیون ماده پنج رسید و از سوی استاندار به شهرداری اصفهان ابلاغ گردید.

مسعود نریمانی با تاکید بر این که ابلاغ ضوابط شهرسازی طرح تفصیلی جدید شهر جایگزین ضوابط مصوب سال ۷۲ می‌گردد، افزود: ضوابط جدید شهرسازی از این پس شاخص عمل قانونی برای تمام ساخت و سازهای شهری و صدور پروانه ساختمان و امور شهرسازی هست.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان با بیان ای موضوع که در ضوابط جدید شهرسازی با استفاده از تجربه ها قبلی و کار قوی کارشناسی به صورت گسترده، اغلب نواقص ضوابط قبلی اصلاح و برطرف گردیده، تصریح کرد: ضوابط شهرسازی مصوب اخیر بسیار شفاف، کامل و جامع هست.

وی اضافه کرد: شفاف‌سازی در ضوابط مربوط به ارتفاع، سطح اشغال و تراکم،حریم اشراف، سایه اندازی،نماسازی، آتش نشانی و ایمنی، پارکینگ، مناسب سازی برای معلولان و ارتفاع پایه مجاز را می توان از ویژگی‌های ضوابط شهرسازی جدید نامید.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری