0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران آخرین وضعیت ایمن‌سازی مجتمع تجارت جهانی فردوسی را تشریح کرد.

محمدمهدی تندگویان در گفت وگو با خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در خصوص آخرین وضعیت ایمن سازی مجتمع تجارت فردوسی با بیان اینکه در جلسه هفته گذشته سازمان نظام مهندسی، مشاور ایمن سازی این مجتمع معرفی شد گفت: شهردار ناحیه نیز بر روی ایمن سازی این مجتمع نظارت دارد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا نمای این مجتمع با وجود ناایمن بودنش کامل شده است، گفت: تقویت باربند، دیوارچینی و تقویت ستون از جمله مواردی بود که مالک بایستی در پروژه ایمن سازی مجتمع آنرا رعایت می‌کرد. اما به شهرداری منطقه نیز طی مکاتبه‌ای هشدار داده‌ایم که مالک این مجتمع در فرصت ایجاد شده برای ایمن سازی، نسبت به تکمیل نما اقدام کرده است.

نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با بیان اینکه به هر حال مالک تا زمانیکه نسبت به ایمن سازی کامل ساختمان اقدام نکند پایان کار به آن تعلق نخواهد گرفت، گفت: واحدهای داخلی مجتمع را نیز نمی‌تواند به فروش برساند تا اینکه نسبت به تکمیل پروسه ایمن سازی ساختمان اقدام کند.

به گزارش ایسنا، ساخت و بهره برداری از مجتمع تجارت جهانی فردوسی در حالی به دلیل ناایمن بودن سازه متوقف شده است که مالک این بنا،نمای ساختمان را در این مدت تکمیل کرده است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری