0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

علی حکمت اندیش ، مخترع یزدی گفت: در این نوع بتن به جای استفاده از میله های بلند آهنی از مفتول های کوچک فولادی استفاده می شود. این بتن با هدف حذف آرماتور از ساختمانهای بتنی ساخته شده است.

بتن، بتون

به گزارش معماران علی حکمت اندیش ، مخترع یزدی گفت: در این نوع بتن به جای استفاده از میله های بلند آهنی از مفتول های کوچک فولادی استفاده می شود. این بتن با هدف حذف آرماتور از ساختمانهای بتنی ساخته شده است. حکمت اندیش در مدت سه سال و با 120 میلیون ریال هزینه موفق به ساخت این بتن شده است. این بتن در تاریخ 28 دیماه سال 87 به شماره 56388 در اداره کـل ثبـت شـرکت ها و مالکیت صنعتی کشور به ثبت رسیده است.
 
دکتـر محمد رضا بختیاری مدیر مالکیت فکری پارک علم و فناوری یزد گفت: بتن اسکوپ لایزر در مقایسه با بتن ساخت انجمن بتن آمریکا 17 درصد مقاومتر است که در تاریخ 5 دیماه 89 به تایید شورای تخصصی ارزیابی اختراعات پارک علم و فناوری یزد رسیده است. علی حکمت اندیش مخترع 24 ساله یزدی فارغ التحصیل کارشناسی عمران از دانشگاه یزد است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری