0

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دانشگاه تهران و سازمان زیباسازی به منظور فعالیت‌های فرهنگی، هنری و علمی با حضور معاون فرهنگی دانشگاه تهران و مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

انعقاد تفاهم‌نامه دانشگاه تهران با سازمان زیباسازی شهر تهران

سیف معاون فرهنگی دانشگاه تهران در این جلسه‌ که با حضور مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در باغ نگارستان برگزار شد، ضمن تقدیر از فعالیت‌های سازمان زیباسازی در شهر، گفت: آثار اجرا شده از سوی سازمان زیباسازی و مدیریت شهری در سطح شهر تهران قابل مشاهده است.
 
وی با اعلام آمادگی دانشگاه تهران برای فعالیت در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری و آموزشی با سازمان زیباسازی شهر تهران، افزود: باغ نگارستان به عنوان موزه تاریخ و مفاخر که زیر مجموعه دانشگاه تهران قرار دارد، می‌تواند به محلی برای برگزاری برنامه‌ها و همکاری‌های مشترک تبدیل شود.
 
سیف ضمن تقاضا از سازمان زیباسازی شهر تهران برای اختصاص اعتباری برای نوسازی و مرمت عمارت تاریخی و ارزشمند باغ نگارستان، ادامه داد: دانشگاه تهران آمادگی دارد تا با شناسایی مفاخر به کمک شهرداری و سازمان زیباسازی در مجموعه باغ نگارستان از آنها تقدیر کند.
 
همچنین شوشتری مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در این نشست ضمن استقبال از همکاری علمی و فرهنگی با دانشگاه تهران، گفت: در حال حاضر این همکاری در قالب برگزاری کارگاه‌های آموزشی با پردیس هنرهای زیبا و ارزیابی پروژه‌های شهری با حضور اساتید دانشگاه و دانشجویان در جریان است.
 
وی با تاکید براینکه سازمان زیباسازی نهایت تلاش خود را برای بازسازی و مرمت باغ نگارستان خواهد کرد، اظهارکرد: مجموعه باغ نگارستان ظرفیت تبدیل شدن به بستری برای اهل علم، هنر و ادب را دارد.
 
شوشتری با اشاره به اینکه تقدیر از مفاخر یک برنامه ارزشمند فرهنگی است، افزود: ضرورت برگزاری سلسله نشست‌هایی تحت عنوان شهر، منظر، خاطره یا شهر، هنر و معماری در باغ نگارستان و با حضور اساتید برجسته دانشگاه‌های تهران کاملا محسوس است.
 
به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، باغ نگارستان می‌تواند به محلی برای ارزیابی پروژه‌های شهری در حوزه هنرهای شهری و با حضور اساتید برجسته و دانشجویان تبدیل شود.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری