طبقه بندی آرشیو

پیشنهاد هیات اجرایی انتخابات نظام مهندسی :

معافیت رای دهندگان از یك دوره یا یك سمینار آموزشی

 

 

بسمه تعالی

شماره 552/ه

تاریخ 27/4/88

جناب آقای مهندس خواجه دلوئی

معاون محترم امور مسكن و ساختمان


سلام علیكم، احتراما به استحضار می‌رساند با توجه به تاكید حضرتعالی بر انجام اقداماتی توسط هیات اجرایی كه باعث افزایش حضور مهندسین در پنجمین دوره انتخابات گردد، این هیات نیز این موضوع را سرلوحه امور خود قرار داده است به گونه‌ای كه با اطلاع رسانی از طریق پیامك برای حدود 47000 مهندس عضو آن سازمان، اختصاص فضای یكسان در وب سایت اختصاصی هیات اجرایی به كاندیداها كه بتوانند با بیان سوابق و دیدگاهها و برنامه‌های كاری خود زمینه ساز افزایش آگاهی مهندسین را فراهم آورند و ... سعی در تحقق این امر داشته است لیكن اقداماتی كه هیات اجرایی انجام داده و خواهد داد متاسفانه در صورت عدم ایجاد انگیزه كه در دوره‌های قبل نیز شاهد آن بودیم نتیجه مطلوب را در پی نخواهد داشت بطوریكه در دو دوره گذشته صرفا 10 درصد مهندسین در انتخابات شركت نموده‌اند.
در این راستا این موضوع با طرح در جلسات هیات اجرایی مورد بررسی قرار گرفت و پس از بحث و تبادل نظر هیات اجرایی پیشنهاد می نماید با توجه به ضوابط موجود، كه مهندسین می‌بایست برای تمدید و ارتقاء پروانه اشتغال به كار مهندسی خود در سمینارها و دوره‌های آموزشی شركت نمایند موافقت فرمایید تا رای دهندگان در انتخابات، از یك دوره یا یك سمینار آموزشی معاف گردند.
با توجه به فرصت زمانی محدود باقی مانده تا روز انتخابات، در صورت تایید، خواهشمند است به این هیات اعلام فرمایند تا این هیات نیز بتواند با اطلاع رسانی گسترده از این تسهیلات به منظور افزایش حضور مهندسین كه همواره مورد تاكید حضرتعالی و مقام محترم وزارت بوده است به نحو شایسته استفاده نمایند.


محسن اكبر زاده

رییس هیات اجرایی انتخابات

متبع: http://www.5th-entekhab.com/news/newsdetail.aspx?id=20

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری