0

طبقه بندی آرشیو

استاندار خراسان رضوی گفت: مهرماه سال آینده رشته معماری به رشته های دانشگاه صنعت و معدن استان و فرودگاه گلبهار افزوده می شود.

استاندار خراسان رضوی

به گزارش خبرنگار مهر، محمود صلاحی صبح چهارشنبه در بازدید سرزده از این دانشگاه، اظهارکرد: اکنون 46 دانشجو از داخل و خارج استان در دو رشته صنایع، کامپیوتر و نرم افزار در دانشگاه صنعت و معدن استان و فرودگاه گلبهار مشغول به تحصیل هستند.

وی از روند برگزاری کلاس ها در این مرکز اموزشی دیدن کرد و ضمن حضور در یکی از کلاس های درس در مورد روند آموزشی این دانشگاه با دانشجویان صحبت کرد.

در ادامه این بازدید که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان رضوی و برخی از مسئولان استان برگزار شد، استاندار از خوابگاه شماره یک دانشکده فنی و مهندسی گلبهار که 38 نفر در آن ساکن هستند دیدن کرد.

صلاحی پس از این بازدیدها در مرکز آموزش خلبانی و پرواز های تفریحی ایران حضور یافت.

کامران طاهری مدیرعامل فرودگاه گلبهار در این بازدید گفت: در این مجموعه 22 فروند هواپیما وجود دارد که برای افراد علاقمند و دانشجویان علوم هوانوردی خدمات ارائه می کنند.

وی با بیان اینکه هم اکنون چهار فروند هواپیما نیز در حال خریداری شدن است افزود: برای بهره برداری از این فرودگاه بیش از هشت میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری