0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان این که اشاعه فرهنگ تجمیع در سطح شهر از جمله دستاوردهای موفق دفاتر خدمات نوسازی بوده است ، گفت : از ابتدای سال 91 تاکنون برای42550 واحد مسکونی پروانه صادر شده و سهم تجمیع در زیربناهای تولیدی از 2 درصد در سال 1387 به 51 درصد در سال جاری رسیده است.

افزایش سهم تجمیع در زیر بناهای تولیدی به 51 درصد /اجرای پایلوت الگوی معماری اسلامی -ایرانی در منطقه 17

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا جعفری با بیان این مطلب گفت : هدایت، حمایت و نظارت سه رکن اصلی مدیریت بافت های فرسوده بر اساس تولی گری است که در این راستا از ابتدای سال 91 تاکنون  برای42550 واحد مسکونی پروانه صادر شده و سهم تجمیع در زیربناهای تولیدی از 2 درصد در سال 1387 به 51 درصد در سال جاری رسیده است.مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان این که میانگین تعداد پلاک های تجمیعی از 2 در سال 1387 به 71/2 در سال 1392 رسیده است، گفت : اشاعه فرهنگ تجمیع در سطح شهر از جمله دستاوردهای موفق دفاتر خدمات نوسازی  است.
 
جعفری همچنین خاطرنشان کرد: ظرفیت سرمایه گذاری مستقیم ایجاد شده بدون احتساب خدمات و زیرساخت ها از آغاز سال 91 تا کنون بالغ بر 35 هزار میلیارد ریال بوده که این امر حاکی از هدایت سرمایه های خرد و کلان به بازار در بافت های فرسوده است که این امر نشان دهنده مشرکت شهروندان در نوسازی است.
 
وی با بیان اینکه نمی خواهیم نوسازی به روش فرسوده سازی کنیم، ادامه داد:  به این منظور تفاهم نامه ای با سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان تهران مبادله شده تا با  بهره گیری از ناظران ویژه این سازمان جهت نظارت عالی بر پروژه های نوسازی، کیفیت ساخت و سازها ارتقاء یابد.
 
بر اساس این گزارش ترویج الگوی معماری اسلامی – ایرانی  از دیگر اقدامات سازمان نوسازی شهر تهران است که هم اکنون به عنوان طرحی پایلوت در منطقه 17 در حال اجرا ست.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری