0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهردار تهران با صدور احکامی، تعدادی از مدیران شهرداری و شهرداران مناطق 22 گانه پایتخت را تغییر داد.

Shahr Dar_Tehran_2

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمد باقر قالیباف شهردار تهران روز چهارشنبه در احکامی جداگانه 2 معاون جدید و چند تن از شهرداران جدید مناطق را منصوب کرد.

بر اساس این گزارش مهندس مجتبی عبدالهی که پیش از این به عنوان شهردار منطقه 20 فعالیت می کرد به عنوان معاون جدید خدمات شهری شهرداری تهران منصوب شد.

مهندس علیرضا جاوید شهردار منطقه یک نیز با حکم شهردار تهران به عنوان معاون جدید شهرسازی و معماری منصوب شد.

همچنین شهردار تهران در حکم دیگری مهندس هیربد معصومی معاون شهرسازی و معماری را به سمت مشاور ارشد خود در حوزه شهرسازی منصوب کرد.

تغییرات در سطح شهرداران مناطق نیز با حکم شهردار تهران به این شرح است: منطقه یک مهندس مجتبی یزدانی، منطقه 7 دکتر میرعباسی، منطقه 10 مهندس فرامرز عظیمی، منطقه 15 مهندس سید احمد صفوی، منطقه 17 مهندس محمد زاده، منطقه 18 مهندس صارمی زاده، منطقه 20 مهندس عظیم بابایی و منطقه 21 مهندس سلیمی.

 

محمدباقر قالیباف در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معاون شهرسازی و معماری در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به پرسشی مبنی بر احتمال تغییر شهرداران مناطق 3 ، 8 و معاون برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری تهران، گفت: تغییرات در شهرداری تمام شد.

وی ادامه داد: امیدواریم ثمره این جابه جایی ها تلاش بیتشر برای خدمات رسانی به مردم باشد. دغدغه همه حکومتها پرداخت درست به حقوق مردم است.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری