0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرماندار شهرستان فیروزکوه اظهار داشت:استقرار دفتر نظام مهندسی در فیروزکوه موجب قانونمند شدن ساخت و سازها می شود.

Farmandare FirozKoh

به گزارش خبرنگار مهر، سعید افشارنادری صبح یکشنبه در مراسم افتتاح دفتر نظام مهندسی ساختمان شهرستان فیروزکوه افزود: هم اکنون بیش از صدها واحد ساختمانی در سطح شهرداریهای فیروزکوه و ارجمند، روستاهای تابعه و پروژه مسکن مهر شهرستان در حال احداث است که با استقرار این نهاد، نظارت بر پروژه ها دقیق تر و قانونمند تر خواهد شد.

وی گفت: استقرار دفتر نظام مهندسی ساختمان، بهبود نظارت پروژه های ساختمانی و کنترل به موقع قبل از هرگونه اقدام به ساخت و ساز را به همراه خواهد داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه ادامه داد: به دلیل بعد مسافت و دوری راه از مرکز استان، استقرار دفتر نمایندگی نظام مهندسی در منطقه از ضروریات بود که خوشبختانه پس از پی گیری های متعدد از سوی فرمانداری و مسؤولان ذیربط به خصوص در طی دو سال اخیر این مهم عملیاتی شد.

وی یادآور شد: این نهاد تأثیر قابل توجهی بر نظارت فعالیتهای ساختمانی خواهد داشت و با همکاری مردم و نظارت دقیق نظام مهندسی، از سرمایه ملی مردم در زمینه ساخت و سازها حفظ و حراست خواهد شد.

افشارنادری افزود: فرهنگ سازی و آموزش دست اندرکاران امر ساخت و ساز در این زمینه لازم و ضروری تلقی می شود و امید است زین پس مأموریتها در راستای مقاوم سازی و کیفیت بخشی به بناها با دقت و حساسیت بیشتری اجرایی شود.

گفتنی است مأموریت اصلی دفاتر نظام مهندسی، نظارت بر ساخت و سازها، نحوه صدور پروانه ها وجوازهای ساختمانی، کنترل نقشه ‏های معماری و تأسیسات مکانیکی و برقی است.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری