0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در آستانه تغییر و تحولات دولت درحالی شنیده می‌شود تمامی اسناد، قراردادها و مدارک موجود دبیرخانه میراث‌فرهنگی اصفهان در پی اخلال سرور این اداره کل از بین رفته که مدیر روابط عمومی آن اداره، علت قطع سرور را مربوط به، به‌روزرسانی شبکه سازمان می‌داند و شایعات دراین‌باره را تکذیب کرد.

اخلال در سرور اداره میراث‌فرهنگی اصفهان

خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ صبح امروز درحالی کارشناسان اداره میراث‌فرهنگی اصفهان خبر از هک شدن سرور سایت و دبیرخانه این اداره کل می‌دهند که مدیر روابط عمومی با تکذیب گفته‌های کارشناسان خبر از به‌روز رسانی و قطع موقت شبکه سازمان توسط پیمانکار می‌دهد.
 
این درحالی است که برخی از کارشناسان در آستانه تغییر و تحولات دولت به هک شدن سرور و از بین رفتن تمامی اسناد و قرادادها اشاره می‌کنند. در این میان یکی از کارشناسان حتی می‌گوید، در پی این اتفاق که منشا آن هنوز مشخص نیست تمام اطلاعات هک شده و  هیچ نسخه پشتیبانی از اسناد و قراردادها وجود ندارد.  
 
«شهرام امیری» مدیر روابط عمومی میراث‌فرهنگی اصفهان اما در رابطه با شایعه‌ها و علت قطع شبکه سرور به خبرگزاری میراث‌فرهنگی می‌گوید: «پیمانکار برای به‌روزرسانی شبکه برای مدت کوتاهی آن را قطع کرده و درحال‌حاضر دبیرخانه میراث‌فرهنگی اصفهان به صورت دستی به شماره کردن نامه‌ها می‌پردازد.»
 
وی تاکید کرد که هیچ قراردادی پاک نشده است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری