0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاندار بوشهر گفت: 36میلیارد ریال به پروژه مصلای جدید بوشهر اختصاص یافت.

استاندار بوشهر

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین جهانبخش عصر پنجشنبه در بازدید از مراحل ساخت مصلی جدید بوشهر و دانشکده معماری بوشهر اظهار داشت: مصلای جدید بوشهر از پروژه‌های مهم در استان بوشهر است که امیدواریم با تلاش عوامل اجرایی این پروژه شاهد اجرای آن بر اساس برنامه باشیم.

وی از آغاز عملیات اجرایی مصلای جدید بوشهر خبر داد و با اشاره به اعتبارات مورد نیاز برای اجرای این پروژه، خاطرنشان ساخت: 36 میلیارد ریال برای فاز نخست این پروژه اختصاص یافته است.

استاندار بوشهر همچنین در بازدید از دانشکده هنر و معماری بوشهر بیان داشت: آغاز عملیات اجرایی این پروژه در سال 85 در دوران خدمت دولت نهم بوده است که با توجه کارهای صورت‌گرفته در دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به شکل معماری خاص این دانشکده، اضافه کرد:  این دانشکده براساس معماری سنتی بوشهر طراحی و ساخته شده است و می تواند با ترویج معماری قدیم بوشهر برای این سبک معماری اعتبار ویژه‌ای در کشور کسب کند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه راه‌اندازی این دانشکده باعث فراهم شدن شرایط لازم برای دانشجویان و علاقه‌مندان به رشته‌های معماری و هنر می‌شود، ادامه داد: این دانشکده با اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال احداث خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر نیز در این بازدید از اجرای فاز اول مصلی بوشهر در 36 ماه خبر داد و با اشاره به پیشرفت 80 درصدی مراحل ساخت دانشکده هنر و معماری بوشهر، اظهار داشت: این دانشکده با وسعت هفت‌هزار مترمربع ساخته خواهد شد.

علیرضا صفایی بوشهری همچنین از گنجایش هفت‌هزار دانشجو در این دانکده خبر داد و بیان داشت: ساخت تاسیسات و تزئینات این بنا بر اساس طرح‌های سنتی اجرا می‌شود.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری