0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهردار ارومیه گفت: دروازه‌های قدیمی ارومیه با سبک و سیاق معماری اسلامی احیا می‌شود/سال گذشته درآمد شهرداری از محل صدور پروانه ساخت 120 میلیارد تومان بود.

محمد حضرت‌پور شهردار ارومیه

محمد حضرت‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: بهمن ماه سال گذشته با بروز نوسانات شدید قیمت زمین در سطح شهرستان ارومیه، شهرداری به منظور تأمین نیاز شهروندان اقدام به واگذاری یک هزار قطعه زمین از طریق مزایده و با قیمت کارشناسی روز کرد.

وی با اشاره به احداث 34 هزار واحد مسکونی غیر مجاز در ارومیه، تصریح کرد: شهرداری ارومیه با جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در سطح شهر به منظور نظام‌مند کردن ساخت‌ و سازهای غیرمجاز در راستای اهداف خود گام برمی‌دارد.

حضرت‌پور به تقسیط 10 ساله هزینه ارائه خدمات و صدور پروانه ساخت در شهرداری ارومیه اشاره کرد و گفت: سال گذشته صدور پروانه ساخت توسط شهرداری ارومیه نسبت به سال 90، 80 درصد افزایش یافت.

شهردار ارومیه افزود: سال گذشته درآمد شهرداری از محل صدور پروانه ساخت 120 میلیارد تومان بود.

وی با بیان اینکه باید هویت دینی و مذهبی شهرستان ارومیه حفظ شود، اعلام کرد: دروازه‌های قدیمی ارومیه مربوط به دوره صفویه با سبک و سیاق معماری اسلامی احیا می‌شود.

حضرت‌پور ادامه داد: اجرای این پروژه با اعتبار دو میلیارد تومان عقد قرارداد شده است و در احداث دروازه‌ها از سازه‌های سبک بتنی و آهنی استفاده می‌شود.

وی گفت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در پرچم‌هایی که در بلندای شهرستان ارومیه به عنوان یک شهر اسلامی و شیعه به اهتزاز درآمده است، مشهود است.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری