0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهردار گرگان درباره تپه تاریخی سوگله گرگان که اکنون شهروندان آن را هزار پیچ می خوانند گفت: 90 در صد طرح های مربوط به هزار پیچ امسال توسط شهرداری گرگان به اجرا گذاشته می شود.

شهر دار گرگان

 

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم کریمی صبح شنبه در جمع خبرنگاران افزود: با اجرای طرح های مختلف، این منطقه به یکی از مراکز تفریحی زیبا برای شهروندان کشور همانند ناهار خوران تبدیل خواهد شد.

 

شهردار گرگان افزود: از 13 سال پیش که دوباره از تهران به گرگان برای انجام مسئولیت بازگشتم می بینم مدیران غیر بومی که سال های آخر خدمت خود را در گرگان سپری کردند پس از اتمام دوران ماموریتی خود با گرفتن پروانه ساختمان قصد سکونت دائمی در شهر گرگان را پیدا کردند و در این شهر ماندند زیرا هیچ مکانی را بهتر از گرگان برای زندگی ندیدند.

 

شهردار گرگان از مکان تاریخی خانه امیر لطیفی به عنوان یک مجموعه تاریخی با ارزش یاد کرد و گفت: این مکان با ارزش توسط انسانی ثروتمند ساخته شده که زیباشناسی در معماری این ساختمان موج می زند.

 

وی اعلام کرد: برای شهر گرگان باید کاری کنیم که وقتی شهروندان از سراسر کشور و یا خارج به این شهر قدم می گذارند از دیدن و ماندن در آن افتخار کنند.

 

وی تاکید کرد: فراموش نکنیم که در نوشته ها و گفته های خود در باره گرگان چه چیزی را بدست می آوریم و چه چیزی را از دست می دهیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری