0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اهمیت معماری اسلامی گفت: باید در پروژه هایی که در کشور اجرا می‌شود به معماری اسلامی بپردازیم و اجازه ندهیم معماری اسلامی به فراموشی سپرده شود.

معماری اسلامی

سید محمد آتش زر امروز در بیستمین نشست تخصصی معاونین شهرسازی و معماری کلانشهرهای کشور که در هتل خورشید قم برگزار شد با اشاره به بیان قرآن کریم در خصوص بلد امین گفت: یک لحظه تفکر بهتر از 70 سال عبادت است و باید کارهای شهرسازی با تفکر دنبال شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قم بیان داشت: محل زندگی مردم در دست شما است و باید به آن توجه کنید و با بهترین ایده‌ها به شهرسازی بپردازید.

حجت‌الاسلام آتش زر با اشاره به اهمیت معماری اسلامی گفت: باید در پروژه‌هایی که در کشور اجرا می‌شود به معماری اسلامی بپردازیم و اجازه ندهیم معماری اسلامی به فراموشی سپرده شود.

وی افزود: راه‌اندازی پژوهشکده معماری اسلامی در قم خبر مسرت بخشی است و با راه‌اندازی این پژوهشکده می‌توان به معماری اسلامی بیش از گذشته توجه داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر قم تاکید کرد: باید این پژوهشکده در قم راه‌اندازی شود زیرا شهر قم پایتخت جهان سلام است.

حجت‌الاسلام آتش‌‌زر بیان داشت: شهرسازی صورت گرفته در نقاط مختلف کشور مشکلات بسیاری دارد و همه در راستای حل این مشکلات مسئول هستند.

وی بر توجه به شهرسازی اسلامی تاکید کرد و گفت: شهر اسلامی شهری است که منظر و سیمای آن نیز اسلامی بوده و در پروژه‌های شهری به بهترین نحو ممکن از معماری اسلامی در آن استفاده شده باشد.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری