0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهردار منطقه 9 با اشاره به طرح زیباسازی محیط و منظر شهری گفت: بزرگترین پروژه نقاشی دیواری در حاشیه غربی بزرگراه یادگار امام (ره) به میزان 12 هزار مترمربع به پایان رسید.

Atmam naghashi_ivar_12_hezar_metri_Bozorg_rahe_yadgar_Amam

به گزارش ایسنا، نصراله آبادیان با بیان این مطلب گفت: اداره زیباسازی در راستای زیباسازی نمای ساختمان های مشرف به پروژه یادگار امام (ره) اقدام به اجرای نقاشی دیواری بر روی دیوار های حاشیه غربی بزرگراه کرده است.

   وی اظهار كرد: طرح نقاشی پروژه یادگار امام (ره) که از طرف سازمان زیباسازی تایید شده ، در سه فاز و توسط سه تن از هنرمندان منتخب این سازمان با مضمون ایرانی- اسلامی و روایتی از 8 سال دفاع مقدس انجام شد.

   آبادیان تصریح کرد: امروزه نقاشی دیواری از نظر ایجاد تاثیرات قوی بصری و آفرینش زیبایی و هماهنگی فرم و ریتم ، نقش ارزشمندی در آثار معماری و زیباسازی شهری دارد.

  وی بیان كرد: اجرای نقاشی دیواری بر روی 59 دیوار در بزرگراه یادگار امام(ره) در محدوده منطقه 9 به مساحت 12000 مترمربع به پایان رسید.   شهردار منطقه 9 خاطرنشان کرد: همواره این شهرداری در راستای آفرینش فضاهای زیبا و باشکوه پیشگام بوده و ایجاد محیطی شاداب برای شهروندان از جمله برنامه های اجرایی است.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری