0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد همزمان با روز شعر و ادب فارسی از تکمیل خانه شعر با مساحت 1200 متر مربع به عنوان اولین قطعه از مجموعه باغ هنر در اراضی عباس آباد خبر داد.

اتمام احداث اولین قطعه از باغ هنر در اراضی عباس‌آباد

به گزارش سرویس «شهری» ایسنا، حجت اله ملاصالحی افزود: ایجاد فضاهای تخصصی با کاربری فرهنگی ، اولویت اصلی مدیریت شهری در تبدیل کردن اراضی عباس آباد به قطب فرهنگی پایتخت و کشور است که پروژه باغ هنر با وسعتی معادل 47 هزار متر مربع نمونه بارز آن است.
 


وی افزود: باغ هنر مجموعه از فضاهای فرهنگی و هنری را در حوزه های شعر، معماری، هنر های تجسمی ، موسیقی و ... را در خود جای داده است که خانه شعر به عنوان اولین بخش از این مجموعه در حال حاضر آماده بهره برداری شده است.
 


مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد تصریح کرد: خانه شعر دو طبقه و 1200 متر مربع مساحت دارد و دارای امکانات متنوعی همچون ، سالن اجتماعات مجهز، سالن جلسات، کتابخانه، سالن مطالعه، کافی شاپ و ... است که می تواند در آینده ای نزدیک به کانون فعالیت اهالی فرهیخته شعر و ادب فارسی باشد.

اتمام احداث اولین قطعه از باغ هنر در اراضی عباس‌آباد
 


به گفته ملاصالحی نزدیکی خانه شعر به کتابخانه ملی و ایستگاه های متروی شهید همت و شهید حقانی می تواند بر جذابیت های این فضا افزوده تا علاقه مندان شعر برنامه ها و فعالیت های مورد نظر را با سهولت بیشتری به اجرا در آورند.
 
وی خاطر نشان کرد: معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت نوسازی عباس آباد برنامه‌های متعددی را در خصوص فعالیت تخصصی خانه شعر تدارک دیده است که در شش ماه دوم سال به اجرا در خواهد آمد.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری