0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ابلاغ محمدرضا عظیمی زاده به عنوان شهردار جدید یزد توسط وزیر کشور تایید و امضا شد.

شهردار جدید یزد

به گزارش خبرگزاری مهر، پس از این تایید، عظیمی زاده به اتفاق مسئولان شهرداری برای اولین بار به صورت رسمی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر حضور یافت.
 
رئیس شورای اسلامی شهر یزد در این جلسه ضمن تبریک به شهردار جدید از تلاشهای بی شائبه میروکیلی شهردارسابق یزد و نیز جوکار که به عنوان سرپرست شهرداری طی این چند ماه اخیر قدردانی کرد و اظهار داشت: همه باید دست به دست یکدیگردهیم تا با همیاری و تعامل با شهردار جدید بیش از پیش در خدمت به مردم موفق شویم.
 
محمد فقیه خراسانی، فرصت خدمت به مردم را نعمت دانست و افزود: باید این مورد را قدر بدانیم تا این نعمت به نقمت تبدیل نشود.
 
وی با اشاره به فرصت باقی مانده دوره سوم شورا تصریح کرد: کمتر از یکسال به عمر این دوره شورا باقی است و هر لحظه آن مهم است و باید کارها در راستای رضایت خدا و مردم به نحو احسن انجام گیرد.
 
فقیه خراسانی، عامل موفقیت را حسن رابطه بین استانداری و مسئولان شهر ذکر کرد و افزود: این حسن رابطه باید در آینده نزدیک برقرار شود.
 
محمدرضا عظیمی زاده، شهردار یزد نیز در این مراسم با اشاره به سخنان با ارزش رهبر معظم انقلاب، درباره یزد مبنی بر "شهر یزد مهد علم، هنر و دین باوری است"، سخن ایشان را بهترین تعبیر برای این شهردانست و  گفت: شهر یزد یک شهر باهویت، با اصالت، تاریخی با معماری غنی و نیز یک شهر بزرگ با مردمانی مومن و خداجو است به همین دلیل باید شهرداری در آن ساخته شود که متناسب با ارزش دینی و باور مردم باشد و این وظیفه، کار بسیار دشواری است و تلاش مضاعف را می طلبد.
 
وی وظیفه خود و مسئولان شهرداری را صیانت از مال، وقت و سرمایه مردم دانست و اظهار داشت: هدف کار برای مردم باید الهی باشد اگر کار در راستای هدف الهی و برای رضایت مردم صورت گیرد، یقین بدانید موفق خواهیم شد.
 
شهردار یزد همچنین یکی از برنامه های کاری خود را اصلاح بودجه شهرداری و تحقق آن عنوان کرد.
 
محمدرضا عظیمی زاده از تاریخ ششم شهریورماه جاری کار خود را به صورت رسمی به عنوان شهردار یزد آغاز کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری