0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر کل تدوین ضوابط ، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران از ابلاغ دستور العمل ضوابط و مقررات احداث هتل و هتل آپارتمان ها به مناطق 22 گانه خبر داد و گفت : بر اساس این ابلاغ ، محل احداث هتل ها و هتل آپارتمان ها باید با طرح تفصیلی جدید تهران تطابق داشته باشد .

هتل آزادی تهران

مهندس مجتبی طبقی با اشاره به ضوابط و مقررات احداث هتل و هتل آپارتمان ها گفت : برای احداث این مکان ها طی صورتجلسه ای در کمیسیون ماده 5 ، در صورتی که میان درخواست مطرح شده با ضوابط پهنه قرار گیری یا کاربری ملک در طرح تفصیلی انطباق وجود نداشته باشد ، باید توسط شهرداری منطقه برای طرح در کمیسیون ماده 5 ارسال شود .

وی افزود : این بخشنامه ، توسط معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران به مناطق 22 گانه ابلاغ شده است و مسئولیت حسن اجرای آن بر عهده شهرداران مناطق است .

مدیر کل تدوین ضوابط و نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران در ادامه با تاکید بر اجرای طرح تفصیلی تهران اظهار کرد : همه این اقدامات در راستای جدیت در اجرای طرح تفصیلی است و هر گونه ساخت و سازی باید منطبق با طرح تفصیلی جدید تهران باشد .

وی ادامه داد: در طرح تفصیلی جدید ، کاربری هر پهنه ای مشخص است و باید بر اساس کاربری تعریف شده املاک در آن ساخته شود و در صورتی که انطباق وجود نداشته باشد با نظر منطقه ، طرح باید در کمیسیون ماده 5 مورد بررسی قرار گیرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری