0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روح زندگی را به بناهای تاریخی بازمیگردانیمصندوق ا؛?ا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی                            

صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی- فرهنگی در نظر دارد به استناد مصوبه هیأت محترم وزیران تعدادی از اماکن تاریخی در اختیار را به صورت مشارکت در سرمایه گذاری و بهره برداری به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط واگذار نماید.
 

متقاضیان می توانند جهت مطالعه مشخصات بناهای مورد واگذاری و شرایط و میزان سرمایه گذاری و بهره برداری حداکثر ظرف مدت 15 روز از تاریخ انتشار آگهی در یکی از روزهای هفته به استثناء پنج شنبه از ساعت 9 الی 15 به نشانی تهران- خیابان خالد اسلامبولی- خیابان یازدهم- پلاک 10- معاونت سرمایه گذاری و یا سایت اینترنتی www. Chre.ir مراجعه نمایند. میزان سپرده تضمین شرکت در این رقابت مبلغ بیست میلیون ریال می باشد که متقاضیان می بایست با واریز در حساب جاری شماره 0299022242 عهده بانک تجارت شعبه فلسطین- کد 185 اقدام و اصل فیش پرداختی را به همراه مدارک و مستندات خویش جهت ارزیابی صلاحیت متقاضی و فرم پیشنهاد را هر کدام در پاکت سربسته قرار نموده و در مهلت مقرر به دبیرخانه صندوق در قبال اخذ رسید تحویل نمایند. صندوق در رد یا قبول پیشنهادات مختار است و به پیشنهادات مخدوش، فاقد امضاء و یا خارج از مهلت مقرر واصل گردد مطلقاً ترتیب اثر داده نمی شود.

زمان بازگشایی پیشنهادات مورخ 20/5/ 1387 ساعت 11 در دفتر مدیریت صندوق می باشد و متقاضیان در صورت تمایل می توانند حضوراً در جلسه بازگشایی شرکت نمایند.

هزینه نشر این فراخوان با لسویه برعهده اشخاصی که با آنها قرارداد منعقد می گردد می باشد.

فرم پیشنهاد            جدول مشخصات بنا

منبع: صندوق احیاء و بهره برداریاز اماکن تاریخی- فرهنگی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری