0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اعلام آمادگی دانشگاه فنی برلین
برای همكاری درزمینه شهرسازی و معماری با ایران

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل مركز تحقیقات ساختمان و مسكن اعلام كرد:دانشگاه فنی برلین آلمان برای همكاری در زمینه شهرسازی و معماری با جمهوری اسلامی ایران، اعلام آمادگی كردمدیر روابط عمومی و بین‌الملل مركز تحقیقات ساختمان و مسكن اعلام كرد:دانشگاه فنی برلین آلمان برای همكاری در زمینه شهرسازی و معماری با جمهوری اسلامی ایران، اعلام آمادگی كرد.


"مهدی جوادی" روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ما افزود: آموزش فنی و حرفه‌ای و فیزیك ساختمان از جمله محورهای همكاری مشترك است كه در مذاكرات دو هیات در تهران به تازگی مورد توافق قرار گرفت.

وی افزود: برگزاری كارگاه‌های تخصصی آموزشی برای دانشجویان وعلاقه‌مندان به بخش ساختمان و مسكن به عنوان دیگر مباحث مورد توافق دو طرف‌ محسوب می‌شود.

جوادی گفت :در مذاكرات با هیات آلمانی كه سرپرستی آن به پروفسور "شفر" رییس دانشكده فنی دانشگاه برلین بود، پیشنهاد ایجاد مركزی در شهر جدید هشتگرد واقع در ‪ ۷۰‬كیلومتری محور تهران - قزوین مطرح شدكه برای تقویت كیفیت ساخت و ساز و ارایه الگویی به تمام كشور، مورد توافق قرار گرفت.

وی تاكید كرد، موضوع ساخت وساز كیفی در كارگاه تخصصی در این خصوص در مركز تحقیقات ساختمان و مسكن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

جوادی اضافه كرد: ایجاد یك مركز آموزش فنی و حرفه‌ای در هشتگرد، تهیه متون درسی برای ارایه در مركز مذكور ، انجام آموزشها در حد تكنسیین، تداوم این آموزش‌ها در سطح عالی و در نهایت هدف‌گذاری برای تحقق این مهم از دیگر سرفصلهای مذاكرات دو هیات ایرانی و آلمانی بوده است.

وی در پایان ابراز امیدواری كرد: همكاریهای بین‌المللی مركز تحقیقات ساختمان و مسكن در زمینه‌های مربوط به فعالیت آن با سایر كشورهای جهان توسعه یابد.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری