0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران گفت:شهرداری یک مرجع اطلاع رسانی جامع و کامل با همکاری شورای اطلاع‌رسانی شهرداری برای طرح تفصیلی پیش‌بینی کرده که هفته آینده کار آن آغازمی‌شود و به صورت پیوسته ادامه خواهد داشت.

Marja atelaa_reshani_tarhe_tafzili

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، جاوید در حاشیه چهارصد و پنجاه‌ و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره پرسش‌های خبرنگاران پیرامون طرح تفصیلی تهران، اظهار داشت: هفته آینده نشست خبری با حضور معاونان شهرداری تهران خواهیم داشت و به همه پرسش‌ها و ابهامات پاسخ می‌دهیم.

 

وی با بیان اینکه اطلاع‌رسانی ناقص و مقطعی می‌تواند باعث افزایش ابهامات شود، ادامه داد: شهرداری یک مرجع اطلاع رسانی جامع و کامل با همکاری شورای اطلاع‌رسانی شهرداری برای طرح تفصیلی پیش‌بینی کرده که هفته آینده کار آن آغازمی‌شود و به صورت پیوسته خدمات ارائه می دهد.

 

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران افزود: شهروندان برای اطلاع یافتن از شرایط ملک خود می‌توانند به سایت شهرداری تهران مراجعه کرده، کد نوسازی خود را وارد و اطلاعات را دریافت کنند. البته برای اطلاع یافتن دقیق‌تر و کامل‌تر به قصد ساخت و ساز می‌توانند به دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه کرده و تشکیل پرونده دهند.

 

به گفته جاوید، این میزان اطلاع‌رسانی که تاکنون درباره طرح تفصیلی صورت گرفته برای نخستین‌بار در تاریخ شهرداری رخ داده است.

 

به گزارش فارس، در جلسه امروز شورای شهر به اعتراض فرمانداری درباره طرح تفصیلی شهر تهران پاسخ داده شد.

 

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران دراین‌باره گفت: طرح تفصیلی باید در شورای شهر تصویب شود بعد به شورای عالی شهرسازی یا کمیسیون ماده 5 راه‌یابد و در آن کمیسیون نهایی شود. این در حالی است که بخشی از مصوبات شورای شهر نیز در این کمیسیون اصلاح شده است.

 

وی ادامه داد: شورای شهر به طور جد خواستار اجرایی شدن دقیق طرح تصویب شده شوراست.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انواع عضویت
پنل کاربری