0

اسامی برگزیدگان

همایش ملی معماری و طراحی شهریاعلام شد

اسامی برگزیدگان همایش ملی معماری و طراحی شهری که به همت وزارت مسكن و شهرسازی و با همكاری و مشاركت سازمانهای وابسته و جامعه مهندسان شهرساز و معمار به منظور ایجاد فضای مناسب برای ارایه فعالیت‌های شهرسازی و معماری و انتقال تجارب و بازنگری دستاوردهای عرصه شهرسازی و معماری برگزار گردیده بود ، اعلام شد.

اهمیت توجه به مباحث معماری و طراحی شهری و تاثیر آن بر سیمای شهرهای ایرانی، توجه به مسایل و اصول طراحی در حوزه‌های شهرسازی و معماری، هویت معماری و طراحی شهری بویژه در كلان شهرهای كشور از جمله اهداف برگزار این همایش بود.

لینک همایش : http://www.meamar.ir

آثار برگزیده :

بخش مسكونی:

1- احسان حسینی (خانه مسكونی در اصفهان)

2 - مهدی مقاره عابد (مجموعه مسكونی در اهواز)

2 - مشاور تجیر (برج بلور در تبریز)

3 - محمد رضا نیكبخت (مجتمع مسكونی یاسر و خانه ویلایی در امارات)

بخش عمومی:

1 - مهندسین مشاور نقش جهان ‍‍‍‍پارس (سركنسولگری جمهوری اسلامی در فرانكفورت - كانون وكلای دادگستری تهران - مجتمع ورزشی رفسنجان - ساختمان استانداری تهران - باغ موزه دفاع مقدس - بانك توسعه صادرات تهران - سفارت جمهوری اسلامی تهران در بانكوك)

1 - فرهاد احمدی (مركز فرهنگی در اصفهان - مركز فرهنگی در دزفول - نمایندگی جمهوری اسلامی در س‍‍ءول و مركز فرهنگی - تجاری در تهران)

2 - بهروز احمدی (برج بخارست - موزه قرآن - نمای مجلس شورای اسلامی)

3 - عیسی حجت - عباسعلی ایزدی - فرضیان (مشهد شهید چمران دهلاویه)

3 - مشاور نقش (مجموعه فرهنگسراهای جمهوری اسلامی)

3 - مشاور پلشیر (نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در امان)

بخش طراحی شهری:

رتبه سوم محورها و گره های شهری مهندسین مشاور آمود(ساماندهی میدان حسن آباد)

رتبه دوم فضاهای شهری مشاور همگروه (ایستگاه  مترو آزادی)

رتبه سوم فضاهای شهری محمود طالقانی (موزه میراث روستایی گیلان)

رتبه اول مرمت محمد رضا نیكبخت (مرمت و احیای خانقاه چل‍پی  اوغلو)

رتبه دوم خانم ماندانا كنت (ایجاد فضایی برای همایش و مراسم در بم)

رتبه سوم مرمت مشاور شبستان یزد (مجموعه همسایگی شینداد)

بخش دانشجویی:

طرح یك معماری :

رتبه اول خانم مهسا فروغی

رتبه دوم خانم آیدا مفخم

رتبه سوم آقای سید محمد حسینی

طرح دو معماری:

رتبه اول خانم سمیرا پورعابدین

رتبه دوم آقای مهران سام زاره

رتبه سوم خانم لیدا اربابی

طرح سه معماری:

رتبه اول خانم بیتا حاجبی و آقای علی شهابی نژاد

رتبه دوم آقای ساجد راست بین

رتبه سوم آقای معین افضل خانی

طرح چهار معماری:

رتبه اول خانم سمیرا پورعابدین و آقای امین آذربایجانی

رتبه سوم خانم گلناز طباطبایی

طرح پنج معماری:

رتبه اول خانم نرگس السادات موسوی

رتبه دوم خانم فرناز برهانی

رتبه سوم خانم لیلا فرشادفر

طرحهای كارشناسی ارشد:

رتبه اول كار مشترك خانمها سعیده سجادی - عاطفه هدایت تبار و فاطمه تفویضی

رتبه دوم خانم فاطمه نصبی

رتبه سوم  مهزاد یلیانیان

پایان نامه های كارشناسی و كارشناسی ارشد:

رتبه اول آقای مصطفی صادقی

رتبه دوم خانم مژده جمشیدی

رتبه سوم خانم سارا میرعین عارفی

پروژه های طراحی شهری:

رتبه اول كار مشترك آقایان مهدی عزیز خانی - سینا مصداقی و خانم سوده محمدی

رتبه دوم آقای مجید نادری

رتبه سوم ثمین صالحی

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پنل کاربری